Pattaya Gece Hayatı

Pattaya’nın gece hayatı belki Tayland isminden de önde. Şehrin hemen her yerine dağılmış 3000′den fazla barıyla, kaliteli eğlenceyi misafirlerine sunuyorlar. Küçük sokak barlarından, büyük ve klimalı lüks barlara kadar çok çeşitli tarzda olanları var. Ancak bu ünün büyük bölümünü sex turizmi sağlamakta. Eğer sadece deniz, kum, güneş için bile gitseniz, her gün her yerde karşınıza çıkacak sex turizmi önerilerine hazırlıklı olmalısınız.

Walking Street Girişi
Walking Street Girişi

Akşam saatlerinde caddelerin trafiğe kapanması ile Pattaya’da gece hayatı başlamakta.  Eğlencenin kalbi Walking Street’te pek çok rock, pop, hard, striptiz, gay gibi her türlü eğlence mekanına rastlayabilirsiniz. En ünlü mekânlar, Mixx, Insomnia, Lima Lima ve Differ & Marine.  Bu renkli caddede her milletten insanı da görmek mümkün. Dansçı Tay kızlarının olduğu go-go barlar, canlı müzik barları ve gösteri merkezleri ile Pattaya eğlence için kurulmuş bir şehir gibi görünmekte.

Walking Street
Walking Street

Sadece Türk ve Arap vatandaşları hedefleyen ve Türkçe şarkılar çalan mekânlar da mevcut. Birbirini umursamayan, sadece eğlenmeye gelen insanlar ve zaten açık görüşlü olan Taylandlılar ile Pattaya’da eğlenmek için yolda yürümeniz yeterli.

Şehirde çok fazla go-go bar, disko, kabare şovu, masaj ve güzellik salonları bulunuyor.  Gerek etnik gerek dünya mutfağından her türlü lezzeti sunan restoranlar da bu eğlence mekânların arasına serpilmiş durumda yer alıyor. Tay boksu gösterileri gibi alternatifler de mevcut. Müzik tarzı açısından sevenler için Hard Rock Cafe Pattaya’da da mevcut.